top of page

IQOS LİL SOLİD

Ürün Grupları

IQOS LİL SOLİD ELEKTRONİK SİGARA

IQOS LIL SOLID, IQOS'un taşınabilir bir versiyonudur ve özellikle küçük boyutu ve hafif tasarımıyla dikkat çeker. Bu model, kullanıcıların tütün keyfini istedikleri zaman ve her yerde yaşamalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

IQOS LIL SOLID'in özellikleri genellikle diğer IQOS modellerine benzerdir, ancak daha küçük boyutlu ve daha hafif bir cihazdır. Bu model, tek bir şarjla bir tütün sticki kullanımını sağlar ve daha küçük bir şarj cihazına sahiptir. Ayrıca, şarj süresi ve kullanım süresi diğer modellere kıyasla hızlıdır.

IQOS LIL SOLID, hareketli bir yaşam tarzına sahip olan ve tütün keyfini dışarıda veya seyahat halindeyken de yaşamak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenektir. Bu model, kullanıcıların taşınabilirlik ve kullanım kolaylığına odaklanarak, IQOS deneyimini daha erişilebilir hale getirir.

  1. HeatStick’i takın

  2. Açmak için kontrol düğmesini basılı tutun

  3. Cihaz titreşecek ve ısınmanın başladığını göstermek için ışık yeşil renkte yanıp sönmeye başlayacaktır. Isıtma yaklaşık 15 saniye sürer

  4. Cihaz, ısıtma tamamlandığında ve cihaz kullanıma hazır olduğunda titreyecek ve ışık sürekli yanacaktır. Döngü 4 dakika 15 saniye sürer

  5. Cihaz kapanmadan önce uyarı titreşimi verecek ve ışık yanıp sönecektir.

  6. Döngü bittiğinde ışık sönecek

  7. Kapağı yukarı iterek ve HeatStick’i çekerek HeatStick’i çıkarın

bottom of page